Grupy zoorganizowane

Zapraszamy grupy zorganizowane do odwiedzenia Parku linowego Na Stoku w Świeradowie-Zdroju. Jest to miejsce, gdzie dzieci będą się nie tylko dobrze bawić, ale również wyniosą z tej zabawy wiele nauki. Trasy linowe są świetnym sposobem na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i rozwijanie sprawności fizycznej. Ciekawe przeszkody oraz odrobina adrenaliny przyniosą wiele radości. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu.

Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem doświadczonej kadry instruktorów, uczestnicy ruszą na trasę średnią zawieszoną między drzewami na różnych wysokościach od 2 do 10 metrów. Nasza trasa linowa zajmuje 130 metrów i jest podzielona na odcinki z różnymi rodzajami przeszkód. Każdy odcinek kończy się platformą, na której można odpocząć i zaplanować dalszą drogę.

Gwarancją bezpieczeństwa, dobrej opieki i nie tylko ciekawego, ale też wartościowego spędzenia czasu jest kadra osób posiadających odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Istnieje możliwość rezerwacji Parku linowego dla grup zorganizowanych poza godzinami otwarcia Parku oraz poza sezonem, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Ceny wstępu dla grup zorganizowanych ustalane są indywidualnie po kontakcie z recepcją parku. Zapewniamy dostępność od wiosny do jesieni, więc każdy może znaleźć odpowiedni czas na wizytę. Czas pokonania trasy w Parku linowym Na Stoku zależy od sprawności fizycznej uczestników, ale zapewniamy, że spędzicie tutaj niezapomniane chwile. Do dyspozycji grupy: miejsce ogniskowe, ogród z ławeczkami oraz sala kominkowa.

Zachęcamy i polecamy.

Sprawdź też ofertę urodzinową

Urodziny

Idealne miejsce na urodziny
w Górach Izerskich